Šiaulių valstybinės kolegijos studentai įrodė, kad yra geriausi jaunieji statybininkai

Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyko tarptautinis studentų konkursas „Jaunasis statybininkas 2016“. Konkurse dalyvavo net devynios Statybos studijų programos studentų komandos iš Šiaulių valstybinės, Klaipėdos valstybinės ir Panevėžio kolegijų bei Rygos statybos koledžo.

Šis konkursas kasmet vis kitoje kolegijoje organizuojamas jau šeštus metus. Tikslas – ne tik populiarinti statybos inžinieriaus specialybę, bet ir skatinti studentų tarpusavio bendradarbiavimą, ugdyti kūrybiškumą, gebėjimą taikyti teorines žinias praktinėje veikloje.

Dalyviai šmaikščiai pristatė savo komandas, deklamavo sukurtas eiles, pasakojo linksmas istorijas apie statybos inžinierių gyvenimą.

Teorinių žinių patikrinimo turnyre-protmūšyje studentai turėjo pademonstruoti ne tik jau įgytas profesines žinias, bet ir domėjimąsi statybos sektoriaus naujovėmis. Praktinės užduotys atspindėjo šių dienų realijas. Studentų praktiniai įgūdžiai buvo tikrinami jiems atpažįstant statybines medžiagas ir konstrukcijas, braižant technologines schemas.

Konkurso rezultatai parodė, kad 1-ąją vietą iškovojo Šiaulių valstybinės kolegijos komanda „Būsimi inžinieriai“, 2-oji vieta atiteko Klaipėdos valstybinės kolegijos komandai „Oro tarpas“, o garbingą 3-iąją vietą užėmė konkurso svečių iš Latvijos komanda „Rygos statybos koledžas“.

Visi dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų  įsteigtais prizais ir diplomais.

 

Šaltinis: null