Su naikintuvais lenktyniavo net keli tūkstančiai bėgikų

DSC_0210Jau tradicija tampantis bėgimas Karinių pajėgų aviacijos bazėje naikintuvų kilimo taku šiemet sulaukė milžiniško ne tik šiauliečių, bet ir svečių iš kitų miestų susidomėjimo. “Runway Run 2016” bėgime dalyvavo per 3000 bėgikų. Tarp žinomų sportininkų ir entuziastų bėgo įvairios organizacijos, senjorai ir net vaikai. Kam bėgti buvo sunku 3 kilometrų distanciją įveikė vežimėlyje, paspirtuku ar dviračiu.

Bėgikai varžėsi ne tik tarpusavyje, gretimame kilimo take signalinio šūvio laukė du Ispanijos karinių oro pajėgų naikintuvai „Eurofighter Typhoon“.

Pirmoji iš moterų distanciją įveikė maratonininkė, olimpinių žaidynių dalyvė Remalda Kergytė, greičiausiai iš vyrų finišo liniją kirto Robertas Vališauskas.

DSC_0112 (1)Jauniausia bėgimo dalyvė buvo vos 3 mėnesių mergytė. Jos vežimėlį bėgime stūmė tėvai ir vyresnysis brolis. Šeima atvyko net iš Vilniaus.

Švetės dalyviai po bėgimo vaišinosi arbata ir kareiviška koše. Čia pat buvo galima apžiūrėti Lietuvos kariuomenės ir NATO sąjungininkų orlaivius  bei kitas kovos mašinas, susipažinti su karine ginkluote ir ekipuote.

Daugiau nuotraukų čia.