Šiaulių krašto kūrėjai Vilniaus knygų mugėje turės savo stendą „TayKayKaa“, kuriame pristatys save

Šiaulių kūrėjų stendas  „TayKayKaa“ Vilniaus knygų mugėje 2020, Muzikos salėje kvies visus iš arčiau pažinti Šiaulių krašto autorius, atlikėjus bei čia vykstančius renginius. Ankstesni Šiaulių stendai išsiskyrė savo originalumu ir Pietinio tematika (remiantis Rimanto Kmitos romanu „Pietinia kronikas“). Šiemet kvadratinė stendo siena-žaidimas-dėlionė išryškins Šiaulių krašto kūrybinį potencialą ir gebėjimą keistis.

Šiaulių kūrėjų stendo „TayKayKaa“ organizatoriai kviečia Šiaulių krašto autorius bei atlikėjus siūlyti savo kūrinius (muzikinius, literatūrinius) ir galbūt dalyvauti Vilniaus knygų mugėje 2020. Darbų bei savo kaip kūrėjo aprašymus siųsti el. paštu jazz@atomas.lt.

Muzikos salėje įsikūrusiame stende „TayKayKaa“  Šiaulių karšto kūrėjai bendraus su parodos lankytojais, dalins autografus, pasakos apie kūrybinius sunkumus, iššūkius ir atradimus, muzikantai rengs trumpus pasirodymus. Stende bus galima daugiau sužinoti apie miesto kultūrinį gyvenimą bei kitas įdomybes. Čia galėsite  įsigyti kompaktinių bei vinilinių plokštelių, knygų, renginių atributikos ir kitų šiaulietiškų gėrybių.

Tikslūs atlikėjų ir autorių buvimo stende laikai bus paskelbti vėliau, sekite informaciją ir būtinai dalyvaukite visuotinėje kultūros šventėje – Vilniaus knygų mugėje 2020. „TayKayKaa“ stendas veiks vasario 20-23 dienomis. Ateikite ir pamatykite Šiaulių kūrėjus bei atlikėjus iš arti ir paklauskite, kaip jiems sekasi. Stendo vieta – 1.14.