Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyksta Tarptautinė savaitė – svečiai iš užsienio ir veiklų gausa

Šią savaitę Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyksta Tarptautinės savaitės 2018 renginiai. Laukiama svečių iš užsienio partnerių institucijų, tikimasi, kad aktyviai į veiklas įsitrauks Kolegijos bendruomenė. Šiauliečiai pirmadienį kviečiami į motyvacines paskaitas.

Šiaulių valstybinė kolegija bendradarbiauja su 114 užsienio institucijų iš 24 pasaulio šalių. Tarptautinės savaitės renginiuose laukiama atvykstant svečių iš Graikijos, Ispanijos, Turkijos, Rusijos, Latvijos, Lenkijos.

Tarptautinė savaitė 2018, skirta mainų programos Erasmus+ gyvavimo trisdešimtmečiui, Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyks balandžio 9–13 dienomis. Renginių ciklo dalyviams parengta įdomi ir turininga programa: bus dalijamasi gerąja patirtimi, bus prisiminta, kaip keitėsi ir vystėsi programa Erasmus+, renginių dalyviai kalbės apie įveiktus iššūkius ir ateities planus, tarpkultūrinės komunikacijos svarbą. Laukia dirbtuvės grupėse, bendros laisvalaikio veiklos, diskusijos, kultūrinė programa, tarptautinis vakaras.

Pirmadienį Motyvacinėse paskaitose apie keliones, savanorystę, asmeninius iššūkius su šiauliečiu, skautu, savanoriu Sergejumi Staponkumi-Seržu ir aktoriumi, keliautoju Leonardu Pobedonoscevu kviečiami dalyvauti visi šiauliečiai. Paskaitų pradžia – 12.30 val.

Balandžio 12 d. Sveikatos priežiūros fakultete vyks tarptautinė studentų mokslinė-praktinė konferencija „Studentas. Mokslas. Sveikata 2018“.

Šiaulių valstybinės kolegijos informacija ir nuotraukos

 

Šaltinis: null