Jaunieji šiauliečiai tapo šalies vicečempionais

Balandžio 7 dieną, Kauno sporto halėje vyko svarbiausias mažojo futbolo (5×5) renginys – Lietuvos mokinių čempionato finalinis etapas. 2008 metais gimusių jaunųjų futbolininkų finaliniame etape susitiko keturios komandos.

Dar prieš finalinį etapą burtai lėmė, kad pusfinalyje FA „Šiauliai” susitiks su Kauno „Fortūna”. Šiose rungtynėse jaunieji šiauliečiai, treniruojami Deivio Kančelskio, net 6:0 sutriuškino savo varžovus bei pateko į finalą. Kitame pusfinalyje susitiko Vilniaus „Granitas” ir Klaipėdos FM, po atkaklios kovos – 2:1 nugalėjo vilniečiai.

Finale susitiko pusfinalių nugalėtojai – FA „Šiauliai” ir Vilniaus „Granitas”. Rungtynėse dėl aukso medalių šiauliečiai turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 0:3. Apdovanojimų metu FA „Šiauliai” žaidėjams buvo įteikti sidabro medaliai bei antrosios vietos taurė. Taip pat buvo apdovanotas ir geriausias Lietuvos čempionato puolėjas – Šiaulių miesto spalvas ginantis Vėjas Pocius.

Šalies vicečempionais tapo FA „Šiauliai” auklėtiniai: Ignas Aleksandravičius, Gustas Katarskis, Kipras Šakinskas, Vėjas Pocius, Džiugas Dulka, Armandas Čepas, Augustas Valuckas, Juras Ramanauskas, Gustas Vaičiūnas, Titas Kančelskis, Gustas Gruodis, Mykolas Gruška.

Po prabėgusio finalinio etapo treneris Deivis Kančelskis teigė, kad berniukai sužaidė puikų pirmąjį savo čempionatą mažajame futbole, tačiau viskas dar tik prieš akis: „Tai buvo mūsų pirmasis mažojo futbolo čempionatas, zonos rungtynėse nepatyrėme nei vieno pralaimėjimo ir užtikrintai patekome į finalinį etapą. Prieš pusfinalio rungtynes jautėsi, kad berniukai šiek tiek nerimavo ir jaudinosi, todėl pirmajame kėlinyje žaidimas mums klostėsi ne taip kaip norėjome, visgi, antrajame kėlinyje dominavome aikštėje bei pelnytai patekome į finalą. Rungtynėse dėl pirmosios vietos mums pritrūko sportinės sėkmės, praleidome nelogiškus įvarčius ir teko pripažinti varžovų pranašumą. Vaikinai – šaunuoliai, dėjo pastangas viso čempionato metu ir jiems dar viskas yra prieš akis. Noriu padėkoti savo asistentui Mantui Lešinskui bei vartininkų trenerei Gretai Kaselytei, kurie taip pat prisidėjo prie šio pasiekto rezultato. Taip pat dėkoju visai mūsų futbolo akademijai bei tėveliams, kurie padėjo sudaryti sąlygas vaikams tobulėti ne tik treniruočių metu, bet ir dalyvaujant stipriuose futbolo turnyruose.”

siauliufa.lt informacija

Šaltinis: null