Šiauliuose vėl rengiamas Vienos pokylis

Vasario 22 d. 19.30 val. Šiaulių arenoje (Jono Jablonskio g. 16) vyks Labdaringas Vienos pokylis. Šiaulius ir šiauliečius garsinantį renginį, į kurį atvyksta vis daugiau miesto, šalies ir svečių šalių svečiai devintus metus organizuoja Šiaulių Rotary klubas „Harmonija“. Organizatoriai atskleidžia, kad išskirtinis renginys pakerės ne tik savo kilniu tikslu – padėti nepagydomai sergantiems, bet ir padovanos išskirtinių akimirkų.
Įėjimas su kvietimais. Kvietimus galima įsigyti www.ticketmarket.lt

Austriška dvasia alsuojantis Vienos pokylis Šiauliuose nebe naujiena. Tai tradicija tapęs renginys, kuriame šiauliečiai ir miesto svečiai mėgaujasi galimybe susiburti, bendrauti, šokti ir aukoti. Labdara yra pagrindinis tokio renginio tikslas. „Pokylis dažnai visiems asocijuojasi tik su smagumynais, turtuolių pasirodymų ir panašiai. Mūsų jau 9-asis pokylis siekia keisti požiūrį ir kultūringai įprasminti tarnystę visuomenei. Labdaringas Vienos pokylis man jau beveik dešimtmetį yra realus įrodymas, kad puoselėdami kultūrą, ugdydami žmones ir vienydami juos bendram tikslui sumažinome neįgaliųjų atskirtį. Šiais metais tęsiame senjorų bei sunkia nepagydoma liga sergančiųjų aplinkos gerinimo projektą. Mane supras visi slaugantys savo sunkiai sergančius artimuosius, visi, kurie paskutinį laiką su sergančiuoju nežinojo, kaip elgtis ir neturėjo pagalbos. Mačiau tai savo akimis, patyriau asmeniškai ir nuoširdžiai tikiu, kad paliatyvios pagalbos centras yra didžiausias pagalbininkas. Parama, surinkta pokylio metu, sukurs daugiau vietų sunkiai sergantiems asmenims, kiekvieno aukojančio dėka dar daugiau šeimų turės atokvėpį nuo betarpiškos slaugos, o sergantis asmuo – profesionalią pagalbą“, – sako 2019–2020 m. Šiaulių Rotary klubo „Harmonija“ prezidentė Giedrė Brazlauskaitė.
Šiauliuose veikiantis centras rūpinasi sunkiai sergančiais ligoniais ir teikia profesionalią, individualiai pritaikytą paliatyvią pagalbą bei slaugą pacientų namuose. „Dirbame tam, kad galėtume padėti sunkiai sergančiam žmogui gyventi oriai. Padėdami atiduodame ne tik savo jėgas, bet ir širdį“, – sako VšĮ „Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centro“ direktorė Sigita Petkevičienė ir priduria, kad suaukotos lėšos, kaip ir praėjusiais metais, bus skiriamos funkcinėms lovoms įsigyti.
Šiemet vyksiantis Labdaringas Vienos pokylis negriaus nusistovėjusių tradicijų, o jas tik stiprins. Pokylis prasidės tradiciniu jaunimo porų, kurias jau ruošia Šiaulių sportinių šokių klubo „Šypsena“ treneriai Neringa ir Žanas Untuliai, pasirodymu. Pokylio dalyviai bus pakviesti šokti polonezą, kadrilį, polką ir valsą. Muzikinį foną kurs Šiaulių pučiamųjų orkestras (meno vadovas ir dirigentas Sigitas Vaičiulionis, dirigentas Gediminas Brūzga) ir jaunosios kartos dainininkas Dainotas Varnas. Beviltišku romantiku save vadinantis talentingas atlikėjas įneš žaismingo žavesio ir romantiškai jautrių muzikinių akordų, kurie tik praturtins šventinį vakarą. Tradiciškai renginio metu vyks loterija ir aukcionas. Pokylis baigsis tradiciniais naktipiečiais su vengrišku guliašu ir alumi.
Renginio organizatoriai kviečia miestiečius ir svečius prisijungti prie labdaringo renginio ir dalytis gerumu, o patys pažada puikų vakarą.

Šiaulių Rotary klubo „Harmonija“ informacija