Tradicinė Šiaulių šventė „Marguok!” – su verbavimo potekste

Tradicija jau tapusi miesto šventė „Marguok“ kovo 10-11 d. sugrįžta su naujomis veikloms ir pavadinimu „Marguok! Verbuok! Su Lietuva!”.

Renginys bus turtingas ir prasmingas – kovo -11- ąją Nepriklausomybės atkūrimo šventinius jausmus žadins į orą paleisti 11 baltų balandžių. Miesto bulvare šėls Didžioji mugė. Šventėje bus gyvų „eksponatų“, su kuriais galės pramogauti ir mažieji šventės dalyviai. Kartu kurti verbas ir dažyti margučius kvies šalies tautodailininkai.

Šventės „Marguok! Verbuok! Su Lietuva!” pavadinimą išpildys ne tik verbos – šventėje laukiamos įvairios organizacijos, kurioms aktualu verbuoti naujus narius.

Bus gausu patriotiškų akcijų – atėjusieji į šventę su tautiniu kostiumu ar jo fragmentu turės galimybę laimėti kvietimus į Šiaulių turizmo informacijos centro organizuojamas ekskursijas, kurių netrūks abi šventės dienas. Dar viena naujiena – šiemet šventė įtrauks ir miesto įmones. Jos kviečiamos įpūsti patriotiškos dvasios ir miesto vitrinoms. Labiausiai šventės dvasią įprasminančiųjų taip pat lauks prizai.

Laukiami visi, kurie užsiima kažkuo, kas galėtų sudominti šventės svečius. Ypatingai kviečiamos velykinės, patriotinės, pilietiškos, kūrybiškos idėjos. Susidomėjai – registruokis: https://goo.gl/forms/dOvaeGSy7gjU0H4y1 iki vasario 27 d. Išsamesnė informacija el. paštu tic@siauliai.lt arba renginio organizatoriaus Šiaulių turizmo informacijos centro tel. 521 105.

Šaltinis: null