Valstybinio Šiaulių dramos teatro spektaklis – vienas paklausiausių senjorų proginių renginių

Senjorai teatrą myli. To patvirtinimas – eilė norinčiųjų pasiimti kvietimą į proginį senjorų dienai skirtą Valstybinio Šiaulių dramos teatro spektaklį. Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, spalio 1-ąją, 12 val. senjorai kviečiami nemokamai pažiūrėti pačią naujausią teatro premjerą – dviejų dalių satyrinį farsą „Vardan tos“, kurį režisavo Aidas Giniotis.

Ponios ir ponai teatro prieigose ketvirtadienio ryte būriavosi dar prieš atsidarant bilietų kasai. Kvietimai buvo išdalinti vos daugiau nei per dvi valandas. Norinčiųjų į spektaklį visuomet daugiau nei vietų salėje, tad kvietimai buvo duodami tik pateikus pensininko pažymėjimą, o ir jų skaičius vienam asmeniui buvo ribojamas.

Valstybinis Šiaulių dramos teatras bene vienintelis šalyje, atkreipęs dėmesį į tikslinę – vyresnio amžiaus gyventojų auditoriją ir jau keletą metų suteikęs jai išskirtinę galimybę priimtinesniu laiku ir už palankesnę kainą pamatyti teatro repertuarinius spektaklius, beje, tik jiems skirtą dieną ir, senjorų pageidavimu, jiems patogesniu popietės laiku. Pavyzdžiui, šį mėnesį, spalio 27 dieną, 16 val. senjorai už specialią kainą galės pamatyti spektaklį „Sirano de Beržerakas“.

Pasak Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovo Aurimo Žvinio, mūsų teatras orientuotas į įvairaus amžiaus grupes, o senjorams ypač svarbu sudaryti galimybes mėgautis mylimu teatru.

Valstybinio Šiaulių dramos teatro informacija