Saugaus eismo viktorina Dainų progimnazijoje

Artėja vasara. Visų laukia įvairios pramogos, aktyvus laisvalaikis, bet reiktų neužmiršti ir saugaus elgesio taisyklių. Todėl progimnazijoje  surengta 3-4 klasių mokinių viktorina ,,Būk saugus ir atsargus”.  Viktoriną organizavo  saugaus eismo būrelio nariai.

Į svečius atvyko   Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Jūratė Beržinskienė, kuri pasveikino viktorinos dalyvius, priminė saugaus eismo taisykles. Policijos pareigūnė  akcentavo, kad atsargiai turi elgtis vasaros metu  ne tik gatvėje, bet ir prie vandens bei kasdieninėje buityje.

Saugaus eismo būrelio nariai pristatė savo sukurtą  meninę programėlę ,,Zebriukai”. Renginio vedėja Smiltė Gedgaudaitė, 3 b klasės mokinė, pasiūlė komandų nariams išsiskirstyti ir sudaryti naujas komandas pagal išsitrauktą numerį. Tai buvo šiek tiek netikėta, bet įdomu. Naujieji komandos nariai turėjo susipažinti, išsirinkti kapitoną. Tarpusavyje varžėsi aštuonios mišrios 3-4  klasių komandos. Dalyvių laukė įvairios užduotys: atsakymai į viktorinos klausimus, kryžiažodžio sprendimas, rungtis ,,Kapitonų mūšis“  bei kelio ženklai. Už teisingus atsakymus kiekviena komanda nusispalvindavo žalią šviesoforo akelę.

Viktorinos eigą stebėjo ir vertino žiuri komisija, kurią sudarė saugaus eismo būrelio nariai: Greta Ribikauskaitė, 3 b klasės  mokinė, Džiugas Vasiljevas, 4 a klasės mokinys ir 1 a klasės mokytoja metodininkė Rima Dilinskienė.

Tik po papildomų klausimų kapitonams, pavyko išsiaiškinti geriausiai taisykles žinančią komandą, kurią sudarė: Viltė Mekšriūnaitė (3 a kl.), Ignas Klovas (3 b kl.), Gvidas Čepauskas (4 a kl.), Kristina  Kaupaitė (4 c kl.).

Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir prizais.

Tikimės, kad viktorinos metu įgytos, pakartotos saugaus eismo žinios padės išvengti netikėtų situacijų kelyje.

 

Informaciją parengė  saugaus eismo būrelio ,,Šviesoforiukai”  vadovė Irena Povilauskienė