Turizmo forumas: sėkmės receptai Šiaulių kraštui

Balandžio 12-ąją pirmą kartą Šiauliuose rengiamas Šiaulių krašto turizmo forumas, kuriame bus aptariami Šiaulių kraštui keliami turizmo iššūkiai. Į forumą kviečiami visi turizmo paslaugų teikėjai, valdžios atstovai, politikai bei visi besidomintieji turizmu Šiaulių krašte.

Vis daugiau šalies ir užsienio turistų atranda Šiaulius bei Šiaulių kraštą, tačiau, Šiaulių turizmo informacijos centro direktorės Rūtos Stankuvienės žodžiais, šis skaičius galėtų būti didesnis. „Ne paslaptis, kad Šiaulių kraštas susiduria su sezoniškumo problema, todėl labai svarbu skatinti viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimą, didinant turizmo sferos konkurencingumą ir bendro naudojimo ekonomiką Šiaulių krašto turizmo srityje“, – įsitikinusi Šiaulių turizmo informacijos centro direktorė Rūta Stankuvienė.

Forume bus pristatyti ne tik turizmo rezultatai Šiaulių krašte, bet ir vyks aktyvios diskusijos. Savo pasiekimais, planais bei įžvalgomis dalinsis turizmo sektoriaus, Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos atstovai bei verslininkai. Pirmą kartą didelis dėmesys bus skiriamas konferencinio turizmo galimybėms Šiaulių krašte.

Tikima, kad sėkmė lydės tuos, kurie greičiau reaguos į pokyčius, geriau tenkins keliautojų poreikius bei aiškiai išskirs savo turistinės vietovės ypatumus ir privalumus: aplinką, kultūrą, paveldą, žmonių gerovę.

Forume keliami klausimai

Kodėl turizmas yra viena svarbiausių regiono ir miesto ūkio šakų?

Su kokiais iššūkiais susiduria maitinimo ir apgyvendinimo paslaugų teikėjai?

Koks yra Šiaulių regiono dalykinio turizmo potencialas?

Ar reikalingi bendri Šiaulių regiono turizmo rinkodaros darbai?

 

Forumo programa: http://siauliai-events.lt/22738/

 

Šiaulių turizmo informacijos centras