Dainų progimnazijoje vyko viktorina-konkursas ,,Ką žinai apie Lietuvą?“

Vasario 8 d. Dainų progimnazijoje vyko Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklų 3-4 klasių mokinių viktorina-konkursas ,,Ką žinai apie Lietuvą?“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio paminėjimui ir įprasminimui. Viktorinoje-konkurse dalyvavo aštuonios komandos:  ,,Juventos“ progimnazijos, Salduvės progimnazijos, ,,Sandoros“ progimnazijos, Ragainės
progimnazijos, VŠĮ ,,Smalsieji pabiručiai“, Centro pradinės, Gytarių progimnazijos ir Dainų progimnazijos 3-4 klasių mokiniai. Jaunuosius viktorinos dalyvius pasveikino Šiaulių Dainų progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Roma Jarulienė ir dainavimo studijos „Gamos garsai“ atlikėjai, vadovė Gitana Norvaišienė.
Visos komandos buvo labai kūrybingos, išradingai prisistatė: nuotaikingais šūkiais, dainuodami skambias liaudies dainas ir deklamuodami eilėraščius apie gimtinę. Viktorinos metu vaikams buvo užduodami klausimai apie Lietuvą, jos papročius, tradicijas, lankytinas vietas.
Mokiniams teko prisiminti Lietuvos istorijai reikšmingus įvykius, datas bei asmenybes. Vaikai noriai atsakinėjo, stebino savo žiniomis.
Viktorinos-konkurso ,,Ką žinai apie Lietuvą?“ dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais už kūrybiškumą bei sumanumą ir puikias žinias apie Lietuvą. Visi skirstėsi pakilios nuotaikos bei kupini teigiamų emocijų.
Renginį organizavo Dainų progimnazijos pradinio ugdymo mokytojos Birutė Kasparienė, Irena Kazymirkienė ir Neringa Vėlienė.
Džiaugiamės nuotaikingu ir šventiniu Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio paminėjimu Šiaulių Dainų progimnazijoje.

Informaciją parengė pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja Neringa Vėlienė