Frenko Sinatros gyvenimo istorija Šiaulių arenoje bus pasakojama gyvos muzikos skambesiu

Kokybiškų renginių išsiilgę šiauliečiai turės dar vieną progą pamaloninti ausis gyvu valstybinio pučiamųjų orkestro “Trimitas” skambesiu bei scenoje kuriamu legendinio amerikiečių dainininko ir aktoriaus Frenko Sinatros istorijos pasakojimu.

“Sinatros istorijos” akomponuojant “Trimito” orkestrui Šiaulių arenos mažojoje salėje nuskambės jau vasario 10 -ąją.

„…kiekvieną kartą kuomet likimas pargriauna mane, aš gebu atsitiesti ir leistis nešamas greitos gyvenimo tėkmės. Tai ir yra gyvenimas“, – sako F. Sinatra.

Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“, diriguojamas maestro Ugniaus Vaiginio naująjį koncertų sezoną pradeda nauja pažintimi –  2018 m. vasario mėnesį  kolektyvas surengs tris koncertus su atlikėju iš Vokietijos Jensu Soerensenu. Orkestro gastrolių Vokietijoje metu užsimezgusi pažintis išaugo į bendrą projektą pavadinimu „Sinatros istorija“.

Tai muzikinė – biografinė laiko kelionė per didžiausio praėjusio šimtmečio atlikėjo F. Sinatros gyvenimą. Atlikėjui Jensui Soerensenui puikiai pavyksta perteikti Sinatros dainų nuotaikas ir mintis – stebėtinai panašus balso tembras, dainavimo maniera ir pasakojamos istorijos iš dainininko gyvenimo klausytoją nuneša žymiojo atlikėjo dainų tekstų keliu. Tarsi važiuojant gyvenimo traukiniu dairaisi į Sinatros gyvenimo langus ir tolumoje pamatai įsižiebiančius Niujorko žiburius – dar viena gyvenimo stotelė ir dar viena, vis kita daina, kita istorija…

Nepraleiskite progos išgirsti tikrą, jaudinančią istoriją, kuria sužavėti liks net ir daug matę kokybiškos muzikos ekspertai. Bilietų kainos tik nuo 12 eurų, o juos galite įsigyti internetu www.ticketmarket.lt arba visose TICKETMARKET kasose.

Šaltinis: null