Nuo vasario vidurio vaistinė „Valerijonas“ dirbs iki 1 val. nakties

Seniausia Šiaulių krašte vaistinė „Valerijonas“ numato gerokai prailginti darbo laiką. Šiauliečių laukiams pasikeitimas turėtų įvykti vasario viduryje, iki to laiko vaistinė savo patalpas (Vilniaus g. 173) pritaikys naktinei prekybai. Iki šiol artimiausia ilgiau dirbanti vaistinė buvo tik Panevėžyje.

Nuo vasario 16 d. vaistinė „Valerijonas“ keičia darbo laiką. Šiauliečiai ir visos apskrities gyventojai reikalingų vaistų galės įsigyti net iki 1 val. nakties. Pastaruoju metu ilgiau dirbančios vaistinės Šiauliuose nebuvo, o staiga prireikus vaistų tekdavo vykti net į Panevėžį.

„Džiaugiuosi, kad socialiai atsakingas verslas pasitarnaus ne tik mūsų miesto, bet ir aplinkinių rajonų gyventojams. Šiuo atveju pirmenybė bus teikiama ne uždirbamam pelnui, o pagalbai žmonėms“, – komentavo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Pasak „Valerijonas“ direktorės Almyros Girdenienės, tai jau ne pirma socialinė iniciatyva. Prieš kurį laiką vaistinės patalpose buvo atidaryta arbatinė, kurioje siūlomi vegetariški patiekalai, propaguojama sveika gyvensena. Ši veikla ne didina, o kaip tik mažina vaistų pardavimus.

„Dabar, prailgindami darbo laiką nuo 7.30 iki 1 val. bandysime užtikrinti didesnį vaistinės paslaugų prieinamumą tuo metu, kai mieste nebėra galimybių įsigyti vaistų. Iki vasario vidurio pertvarkysime patalpas ir būsime pasiruošę darbui“, – pasakojo Almyra Girdenienė.

Šaltinis: null