Pasirodymo metu policijos šuo mokinio kuprinėje rado narkotikų

Trečiadienį vienoje Šiaulių mokykloje policijos pareigūnai su šunimis demonstravo, kaip gerai parengti keturkojai geba surasti narkotines medžiagas. Kaip įprastai, pokalbio metu jaunuoliai supažindinti su narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo pasekmėmis bei atsakomybe. Tačiau įdomiausia dalis – parodomoji programa, kai policijos pagalbininkai – keturkojai, lengvai aptinka net ir gudriai paslėptus kvaišalus. Narkotinių medžiagų kvapo prisigėrusi medžiaginė skiautė paprastai paslepiama kurio nors salėje esančio moksleivio kuprinėje, o šuo jį operatyviai suranda.

Kinologas su savo augintiniu surengė ekskursiją per klases. Pareigūną nustebino, kai šuo narkotines medžiagas aptiko visai ne ten, kur buvo paslėptas kvaišalų kvapo mėginys. Vienoje klasėje tarnybinis šuo tiesiog prigulė šalia juodos kuprinės, taip parodydamas, kad joje gali būti psichotropinių medžiagų. 18-metis kuprinės savininkas pareigūnams leido ją apžiūrėti. Krepšyje buvo rastas paketėlis su neaiškios medžiagos likučiais. Kinologams iš karto kilo įtarimas, kad tai narkotikų pėdsakai.

Jaunuolis buvo išvestas iš klasės. Vaikino namuose atlikta krata, kurios metu rasta metalinė dėžutė, o joje – taip pat, įtariama, narkotinių-psichotropinių medžiagų likučiai ir pusantros tabletės, kurios galimai taip pat kvaišalai.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šaltinis: null

Alkoholio narkomanija pridaranti daugiau žalos net už heroiną ir sukelianti masinį smurtą šeimose kažkodėl toleruojama, o už nekaltas kanapes gali ilgam pasodinti niekšai.

Komentarai negalimi.

-->