Savaitgalio renginiai – Moliūgų šventės mugė, Keistuolių teatro gastrolės ir šou vaikams

Penktadienis

Visą dieną bulvare vyks Moliūgų šventės mugė.
Mugėje rasite nuo tradicinių, tikrų kaimiškų mėsos gaminių iki sertifikuotų kulinarinio paveldo maisto produktų! Nepamiršome tautodailininkų ir amatininkų. Jie mugėje nustebins savo rankų darbo kurtais gaminiais, kurie yra ne tik gražus, bet ir unikalūs, nes kitų tokių niekur nerasite! Lietuvos dizaineriai taip pat turės pasiūlyti rudens naujienų! 

14 val. Venclauskių namuose-muziejuje vyks susitikimas parodoje „Tarpukario modernizmo architektūra Šiauliuose: pažink, kurk, žaisk“. Svečiuose – modernizmo pastatų modelių iš „Lego“ detalių kūrėjas Rokas Mikšiūnas, kuris papasakos, kaip kuria „Lego“ modelius, kaip patiems išmokti juos konstruoti.

18.30 val. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre spektaklis „Prarasta Katarinos Blum garbė“. Plačiau čia.

Šeštadienis

14 val. Šiaulių kultūros centre Liaudiškų šokių ansamblio „Kalatinis“ kūrybinės veiklos 60-mečiui skirtas šventinis koncertas „Su šokiu per gyvenimą“.
Renginyje dalyvaus Šiaulių kultūros centro liaudiškų šokių ansamblis „Kalatinis“, Panevėžio kultūros centro bendruomenių rūmų senjorų liaudiškų šokių grupė „Sidabra“, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro senjorų liaudiškų šokių grupė „Diemedis“, Šiaulių kultūros centro liaudiškų šokių grupė „Vajaunas“, Akmenės rajono savivaldybės kultūros centro vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Alsa“. 

18.30 val. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre spektaklis „Revizorius“. Plačiau čia.

Sekmadienis

12 val. Šiaulių kultūros centre edukacinis šou vaikams „Didžioji teleportacija: gaudynės Marse“.
 Į spektaklio veiksmą bus įtrauktas kiekvienas vaikas. Visi svečiai gaus ypatingą rekvizitą – stebuklingas galias turinčias apyrankes, kurių pagalba vaikai padės Rokui, Rokai ir Profesoriui H2O įvykdyti svarbią misiją kosmoso platybėse.

14 val. ekskursija į Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedros bokštą. Gidas lauks katedros šventoriuje.

17 val. Šiaulių kultūros centro pramogų salėje „Maksas“ (Aušros al. 31) šokių vakaro metu šokėjus linksmai praleisti laiką kvies Vytautas Kosmauskas.

18 val. Valstybiniame Šiaulių dramos teatre Keistuolių teatro spektaklis ,,Labanakt, mama“.
Jaukus ir šiltas, gal kiek per daug daiktais apkrautas motinos kambarys. Jame tarp įvairių formų bei spalvų nėrinių, daugybės dėžių ir saldžių pyragaičių su plikytu kremu vakarą leidžia motina Telma ir jos suaugusi dukra Džesė. Tik į įprastą ir atpažįstamą rutiną staiga įsiterpia Džesės žodžiai apie planuojamą savižudybę. Ši žinia tampa atskaitos tašku, priverčiančiu veikėjas su didesne atida pažvelgti vienai į kitą, iš naujo apmąstyti gyvenimą ir mirtį. Plačiau čia.

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite: