Savaitgalio renginių kalendorius – Šiauliuose svečiuosis muzikai iš JAV, Nacionalinis teatras ir A. Giniočio “Atviras ratas”

PENKTADIENIS

9.30 val. Susitikimas – diskusija su Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentu Robertu Dargiu Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Plačiau čia.

16.30 val. Chaimo Frenkelio viloje (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks žodyno „Mato Slančiausko ir jo pagalbininkų pasakojamosios tautosakos rinkinių leksikos“ pristatymas. Plačiau čia.

Duonkepio_afisa17.00 val. Šiaulių universiteto dailės galerijoje (Vilniaus g. 141) bus atidaroma Vilmos Vasiliauskaitės tapybos paroda „SKRAIDYMO PAMOKA“. Paroda veiks iki balandžio 26 d.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Duonkepio žmona“.
Nedidelio kaimelio ramybę sudrumsčia netikėtas įvykis – iš miestelio duonkepio namų su jaunu piemeniu pabėga gražuolė žmona. Nusiminęs duonkepis pasineria į melancholiją ir nustoja kepti miestelio žmonėms duoną. Kurį laiką negavę kasdieninės duonos, kaimo žmonės nusprendžia žūtbūt duonkepiui grąžinti jo žmoną. Plačiau čia.

21 val. „Juonio pastuogėje“ A. Butnoriaus ir grupės koncertas.

 

ŠEŠTADIENIS

10.30 val. Šiaulių darbo rinkos mokymo centro autodrome ( Šiaulių rajonas, Katiliškių k. 3) renginys „Saugus eismas 2016“. Plačiau čia.

16 val. Šiaulių arenoje Kamerinis ansamblio „Amerikos virtuozai“ (JAV) ir Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ koncertas.
Koncerto programa žaižaruos įvairiomis muzikos spalvomis. Nuo klasikos kompozitorių opusų iki gražiausių šių laikų kompozitorių kūrinių. Šių kolektyvų bendrai atliekami kūriniai jau žavėjo klausytojus ne tik Lietuvoje, bet ir JAV. Ar kada nors matėte berniukų chorą grojantį su stiklo taurėmis? Greta gražiausių klasikos kūrinių šiame koncerte išgirsite ir naujų, netikėtai skambančių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ atliekamų kūrinių. Plačiau čia.

Spektaklis-CHAOSAS (1)18 val. Šiaulių dramos teatre Lietuvos nacionalinio teatro spektaklis „Chaosas“.
„Chaosas“ pasakoja apie tris moteris. Sofija (Dalia Michelevičiūtė) – mokyklos, kurią rengiamasi uždaryti, mokytoja. Julija (Rimantė Valiukaitė) – psichoterapeutė, nuolat mezganti romanus su pacientais. Emi (Toma Vaškevičiūtė) – impulsyvi žurnalistė, žongliruojanti jaunos mamos ir ambicingos karjeristės gyvenimiškais vaidmenimis. Vieną žiemą ir pavasarį nutikę įvykiai iš esmės sujaukia jų gyvenimus. Jos suvokia, kad turi KĄ NORS DARYTI. Plačiau čia.

21 val. „Juonio pastuogėje“ koncertuos šeimininkai – ansamblis „Jonis“.

SEKMADIENIS

10 val. Šiaulių arenoje nemokama funkcinė treniruotė su Lina Gudaite.

11 – 15 val. Uodo šeimos turgelis Šiaulių arenoje. Plačiau čia.

12 val. Šiaulių dramos teatre Teatro laboratorijos „Atviras ratas“ spektaklis vaikams „Apie meilę, karą ir kiškio kopūstus“.
Jaunuolis iš Persijos, kareivis Prancūzijoje, paprasta japonė mergaitė, žavingas lietuviškas kiškis – veikėjai, kurie spektaklyje yra gėlių atsiradimo priežastys, skatina vaikus jautriai ir atidžiai žvelgti į pasaulį, džiaugtis ir stebėtis jame esančiais reiškiniais. Plačiau čia.

13 val. popietė visai šeimai. Šį kartą svečiuose MAŽIEJI PRINCAI ir BACIO vaikų modeliukų mokykla (vadovė  Jolita Gasaitienė). Vaikų laukia mėgstamiausias personažas  PAKALIKAS PIMPAČKIUKAS su savo žaidimais, šokiais ir prizais, o mažieji BACIO modeliukai demonstruos pavasario ILMUSĖS kolekciją. Renginys „Juonio pastuogėje“.

Apie-meile-kara-ir-kiskio-kopustus (1)18 val. Teatro laboratorijos „Atviras ratas“ spektaklis „Apie žmogų, nužudžiusį gulbę“ Šiaulių dramos teatre.
Režisieriaus Aido Giniočio suburta kūrėjų komanda kelia dviprasmiškus moralinius klausimus, tačiau net neketina pateikti atsakymų. Tai paliekama XXI a. žiūrovams/stebėtojams, pripratusiems vartoti viską, teatrą – taip pat. Vaizduotė ir patirtis kuria svajones, o svajonės – ateitį. Mes esame tai, ką svajojame. Nužudę svajonę, mes naikiname save. O naikindami save, sunaikiname kitus. Plačiau čia.