Savaitgalio renginių kalendorius – D. Butkutė, roko opera ir joga

po-20-metu_1PENKTADIENIS

16 val. prancūzų menininkų Thomo Perino ir Ludovico Boulard‘o Le Furo parodos „Demonai ir stebuklai“ atidarymas Šiaulių dailės galerijoje. Daugiau čia.

18 val. spektaklis „Po 20 metų“ Šiaulių dramos teatre.
Ar gali būti, kad Urvinis žmogus vedęs gyveno ilgai ir laimingai?
Ar gali būti, kad Urviniam žmogui viskas klojasi geriau nei kitiems?
Ar gali būti, kad Urvinis žmogus laimingesnis už bet ką pasaulyje?
O gal?.. Daugiau čia.

18 val. Baltijos gitarų kvarteto koncertas „Kelionė“ koncertų salėje „Saulė“.
Visi kolektyvo nariai – puikūs muzikantai, aktyviai koncertuojantys ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Kvarteto nario Sauliaus S. Lipčiaus nuomone, gitara yra itin demokratiškas instrumentas, tinkantis įvairiausiai muzikai perteikti.  Ja galima groti tiek senovinius, tiek klasikinius ir šiuolaikinius opusus, taip pat pop, rock ir kitų stilių muziką. Gitara yra vienas subtiliausių ir intymiausių instrumentų, savo skambesiu galinčių sužavėti kiekvieną, o kai ji patenka į puikių muzikantų rankas – nelieka abejonių, kad širdyse išliks tik pačios geriausios emocijos. Daugiau čia.

21 val. „Juonio pastogės“ vakarėlyje skambės populiari lietuviška muzika ir pasaulio muzikos hitai – koncertuos grupė „Aura“.

Jurate ir KastytisŠEŠTADIENIS

18 val. legendinė roko opera „Jūratė ir Kastytis“.
Legendos “Jūratė ir Kastytis” gerbėjų 2016 metais laukia itin džiugus įvykis –  naujas, profesionalus, naujomis spalvomis žibantis roko operos pastatymas. Pasiruoškite išvysti sakmėmis apipintą lietuviško pajūrio meilės istoriją, lydimą  ir jums gerai žinomos, ir visiškai naujos muzikos. Išgirskite, kaip garsiausios arijos suskambės išskirtinai talentingų vokalistų lūpose. Daugiau čia.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Kova“ pagal Franco Kafkos kūrybą. Daugiau čia.

19 val. Šiaulių arenoje Džordanos Butkutės koncertas „Aš – karalienė“.
Pirmą kartą šalyje ketinama pritaikyti unikalius techninius sprendimus, leidžiančius keisti scenos dydį, išdėstymą tiesiog koncerto metu. Kuriami ypatingi šviesų efektai, intriguojantys režisūriniai sprendimai ir įmantri choreografija. Daugiau čia.

21 val. „Juonio pastuogėje“ koncertuoja legendinė grupė „Nerija“.

Vaiku popietes1SEKMADIENIS

10 val. Šiaulių arenoje nemokama treniruotė – intensyvi joga su Roku ir Mila Leonavičiais.

12 val. spektaklis visai šeimai „Ežiukas rūke“, renginys vyks Šiaulių dramos teatre. Daugiau čia.

13 val. popietė visai šeimai „Juonio pastuogėje“. Smagios dainelės, žaidimai ir konkursai, specialus valgiaraštis mažiesiems. Dainavimo studijos „Svirplys“ koncertas kartu su Romuliadu Šokoladu.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Skerdynių dievas“.
Vieną popietę susitinka dvi inteligentiškos poros aptarti tarp jų vaikų kilusias muštynes, kurių metu vienam berniukui buvo išmuštas dantis. Pradžioje mandagus ir civilizuotas bendravimas pamažu įgauna vis aštresnį toną.  Įpusėjus susitikimui, kava pakeičiama romu ir tuomet iškyla po išoriniu porų blizgesiu ir padorumu slepiama neapykanta ir net agresija.  Autorė situaciją perteikia neslėpdama lengvos ironijos, tačiau nemoralizuodama. Nors iš pirmo žvilgsnio komedijos turinys atrodo gana paprastas ir net banalokas, tačiau iš tikrųjų jame slypi daugybė gilesnių klodų. Daugiau čia.