Savaitgalio renginių kalendorius – bulių kautynės, driftas ir nemokamos X faktoriaus atrankos

PENKTADIENIS

16 val. Spindulio g., prie Šiaulių kultūros centro Aklųjų ir silpnaregių kultūros namų (Žemaitės g. 102), vyks nuotaikinga ir pramogų kupina Gatvės šventė. Vaikai galės ne tik patys piešti, bet ir pasipuošti savo veidukus įvairiomis dekoracijomis, vėjo stiprumą išbandyti pačių pagamintais vėjo malūnėliais. Viena iš vaikų laukiamiausių atrakcijų – galimybė išvysti, iš Pietų Amerikos kilusių kupranugarių šeimos žinduolių, nuostabių alpakų. Gatvės šventėje veiklos netrūks ir judresnių žaidimų entuziastams, kurie savo jėgas išbandyti galės gatvės krepšinio turnyre 3×3.

16.30 val. Chaimo Frenkelio viloje vyks tarptautinio poezijos festivalio „Poezijos pavasaris 2018“ renginys „Poezijos pavasaris Šiauliuose“. Renginys nemokamas.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ tautinių šokių ansamblio „Šėltinis“ 25-tos laidos baigiamasis koncertas.

18.30 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje spektaklis „Išrinktieji“.
Į kambarį prie prabangiai padengto stalo renkasi pavieniai žmonės, sukviesti į „Geriausio metų žmogaus“ apdovanojimus. Staiga nerūpestingų ir šmaikščių pokalbių srautą nutraukia pasigirdęs balsas, kuris praneša, kad tarp susirinkusiųjų yra žudikas ar žudikė. Situacija ima keistis labai netikėta linkme. Atmosfera kaista, humoras virsta rimtais kaltinimais, o nominantai – nevaldomais žiaurumo bacilos nešiotojais. Eksperimentas prasideda… Plačiau čia.

20.30 val. „Jonio pastogėje“ vakaras su grupe 16 HZ.

 

ŠEŠTADIENIS

14 val. Chaimo Frenkelio viloje vyks Lietuvos muziejų kelio „Nepriklausomybės metų ženklai” renginys – ekskursija parodoje „Sveika, Nepriklausomoji! Tautiškumo ir modernumo ženklai tarpukario Lietuvoje”. Ekskursija nemokama.

18.00 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje spektaklis „Skerdynių Dievas“. Tai šmaikšti, subtilaus humoro prisodrinta komedija, vaizduojanti gana buitišką ir daugeliui mūsų lengvai atpažįstamą situaciją. Vieną popietę susitinka dvi inteligentiškos poros aptarti tarp jų vaikų kilusias muštynes, kurių metu vienam berniukui buvo išmuštas dantis. Plačiau čia.

20.00 val. „Jonio pastogėje“ grupės „Tequila“ koncertas.

 

Šeštadienį ir sekmadienį Šiaulių arenoje nemokamai galite stebėti muzikinio projekto „X faktorius“ atranką. Šeštadienį filmavimas 13 ir 17 val., sekmadienį 13 ir 17.30 val. Nemokami kvietimai čia.

 

SEKMADIENIS

10 val., 11.30 val. ir 16 val. interaktyvus judesio spektaklis 0-3 metų vaikams „Vandeninis nuotykis“.
Spektaklio kūrėjai kūdikius kartu su tėveliais kviečia pasinerti į mėlynai baltą nuotykį, sukurtą vandens savybių bei formų inspiruotos muzikos ir judesio. Plačiau čia.

12 – 18 val. Aleksandrijos motokroso trasoje 2018 m. bulių kautynių sezono atidarymas.

11 – 18 val. Bačiūnų kartodrome Drift Show Fest.
Triple Drift show metu žiūrovai matys neįprastą driftą, ne porinius važiavimus o trigubus važiavimus. Tai yra vienu metu trasoje slys šonų net trys drifto bolidai. Taip pat visi norintys drifteriai galės pasitreniruoti per matsuri (treniruotes). Labai svarbi Triple drift dalis bus dalyvių paradas. Kiekvienai komandai bus skirtos 3 minutės įgyvendinti savo pasirodymą. Pasirodyme galės dalyvauti ir papildomi žmonės, inventorius arba transportas. Galėsite pristatyti savo komandą, arba remėją, arba bet ką ką norėsite. Už parado pasirodymus bus skirtas atskiras prizas.   Plačiau čia

Šaltinis: null