Savaitgalio renginių kalendorius – daug spektaklių vaikams, D. Montvydo koncertas ir šunų paroda

PENKTADIENIS

10 ir 12 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje spektaklis 0 – 2 metų vaikams BABY SAUNA.
Tai šokio spektaklis patiems mažiausiems teatro lankytojams. Jis supažindina su magišku suomiškos pirties pasauliu: garsais, kvapais, ritmika ir spalvomis. Spektaklis kviečia žiūrovus į fantastinę kelionę per ūkanotus miškus į pirtį – suomiams ypatingai šventą vietą. Čia garų šnypštimas, ugnies traškėjimas, vandens teškenimas ir gilaus kvėpavimo ritmas perauga į muzikinį skambesį, o paprasčiausias žaidimas akmenukais, vandens kibirėliais ir rankšluosčiais tampa šokiu.

14 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje spektaklis vaikams nuo 2 metų KIŠKIS PABĖGĖLIS. Tai linksmas ir žaismingas spektaklis apie rimtą dalyką – emigraciją ir meilę gimtiesiems namams. Spektaklio herojus kiškis, kaip sakydavo mūsų senoliai, išėjo laimės ieškoti.Kodėl svetur laimės dažnai ieškome? Kodėl gimti namai atrodo nemieli?

17 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje ekspedicijos „Misija Sibiras 2018“ pristatymas.

18 val. ekskursija autobusu „Pietinia kronikas gyvai“.
Sugrįžimas į posovietinio gyvenimo virsmą, laukinį kapitalizmą, Pietinia spindesį ir skurdą.
Kiečiausia VIP ekskursija pagal šiuolaikinės literatūros bestselerį, Rimanto Kmitos romaną „Pietinia kronikas“. Knyga, sukėlusi visuotinį ažiotažą ir 2017-aisiais pripažinta geriausia Metų knyga Lietuvoje!
Į Topinę ekskursiją važiuoja ir studentai, ir prezidentai. A kuo jūs blogesni?
Gidas Aivaras Rusevičius lauks prie Turizmo informacijos centro.

19 val. Šiaulių arenoje Donato Montvydo ir kamerinio orkestro koncertas.
Kiekvieną kartą savo išskirtiniais koncertais stebinantis dainininkas D. Montvydas šį kartą Šiaulius sieks nustebinti su iki šiol dar jo koncertuose nematyta muzikantų sudėtimi.

 

ŠEŠTADIENIS

11 val. Šiaulių dramos teatro didžiojoje salėje spektaklis vaikams nuo 7 metų BELA, BOSAS IR BULIS. Spektaklis pagal vokiečių dramaturgo Volker`io Ludwig`o pjesę „Bela, Bosas ir Bulis″ supažindina su naujos krypties – probleminiu teatru vaikams. Su vaikais reikia kalbėti apie problemas, neigiamus dalykus. Kai vaikas turi problemą ir mano, kad toks yra vienas, tuomet yra labai sunku, o kai pamato viską iš šalies, supranta, kad viskas nebeatrodo taip tragiškai.

12 val. koncertų salėje „Saulė“ cirko spektaklis „Klouno sapnas“.
Šis spektaklis jautrus ir romantiškas, gražus ir linksmas, stebinantis ir įstabus, kaip pats CIRKAS. O juk Cirko menas suprantamas visiems – ir mažiems, ir dideliems, nes Dideli, yra tie patys Maži, tik užaugę.. truputį.

13 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje spektaklis 4-7 metų vaikams SKARDINĖ! ARBA ISTORIJA APIE DRAUGYSTĘ. Du geri bičiuliai visada kartu draugiškai leido laiką. Taip buvo iki tol, kol vieną dieną jie aptiko skardinę. Nuo to laiko tarp judviejų prasidėjo nesibaigiantys konfliktai. Akomponuojant šokiui, muzikai ir aistringam atlikimui mes, žiūrovai, stebėsime jausmingą šokėjų kelionę draugystės link.

 

ŠEŠTADIENĮ ir SEKMADIENĮ Šiaulių arenoje vyks visų veislių šunų paroda.
Tai kasmetinė šunų paroda, kurioje dalyvauja daugiau nei 170 skirtingų šunų veislių, virš 700 dalyvių. Dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Baltarusijos, Rusijos, Lenkijos. Parodos metu bus galima įsigyti šunų priežiūros reikmenų, šunų maisto, skanėstų.

 

SEKMADIENIS

10 val. pėsčiųjų žygis po Kurtuvėnų regioninį parką ,,Valstybingumo kūrėjų pėdomis“.

14 val. edukacinių koncertų ciklas visai šeimai „Susipažinkime – mes pučiamieji instrumentai“ koncertų salėje „Saulė“. Įėjimas nemokamas!

18 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje spektaklis „Vieną vasaros dieną“. Daugiau čia.

**************************************

Vėliau

Profesionalaus komedijos teatro „Domino“ premjera – nuotykių komedija „Melagės“ spalio 13 d. 18 val. atvyksta į koncertų salę „Saulė“. Spektaklis sukurtas pagal žymaus prancūzų rašytojo Roberto Tomo pjesę „8 moterys“ („8 Femmes“), pelniusią stulbinantį populiarumą ir ne vieną prestižinį apdovanojimą.

Daugiau čia.

 

„Domino“ teatro naujausia premjera – nuotykių komedija „Įeiti draudžiama“ spalio 26 d. ir lapkričio 28 d. atvyksta į Šiaulius. Premjeros metu aktorius Gytis Ivanauskas demonstruos ne tik aktorinį meistriškumą, bet ir portugalų kalbos žinias.
Daugiau čia.

 

 

Unikalus romantiškas šou „Dmitry Metlitsky ir Orkestras“.
Instrumentinės muzikos šedevrai, pasauliniai hitai šiuolaikinėje interpretacijoje, kuriuos atlieka orkestras „DM-Orchestra“. Koncertas Šiauliuose koncertų salėje „Saulė“ lapkričio 27 d. 18 val. Daugiau čia.

 

 

Šaltinis: null