Savaitgalio renginių kalendorius – riaumos motociklai, gatvėse skambės muzika, naktį duris atvers muziejai

PENKTADIENIS

15 val. didysis „Saulės terasos“ sezono atidarymas (prekybos centro „Saulės miestas“ stogas).
15 val. linksmybės – pripučiami batutai, balionai ir saldainiai vaikams;
17 val. NYKŠTUKAS vaišina ledais;
18 val. MONIQUE koncertas.

18 val. „Laiptų galerijoje“ atidaroma Mindaugo Juodžio (Kaunas) tapybos paroda „GIJOS“.
Mindaugas Juodis Laiptų galerijoje pristato antrąją savo tapybos personalinę parodą, yra ne kartą dalyvavęs jungtinėse dailininkų parodose ir tarptautinėje miniatiūrų parodoje.

18.30 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis-žaidimas „Bagadelnia“.
Tai aštuonios skirtingos, bet tarpusavyje labai susijusios istorijos iš vienų senelių globos namų. Aktoriai pasiūlys žiūrovams patiems išsirinkti, kokias istorijas jie norės pamatyti. „Bagadelnia“ pasakoja apie žmones, nugyvenusius skirtingus gyvenimus, turėjusius skirtingas patirtis ir likimus, bet galiausiai atsidūrusius viename bendrame taške. Plačiau čia.

 

ŠEŠTADIENIS

9.30 val. žygis visai šeimai „Renkuosi gamtą“. Pasinaudokite puikia proga pakeliauti, smagiai praleisti laiką su savo šeima, pasigrožėti pavasario žaluma apsigaubusia gamta.
Žygio maršrutas: Kurtuvėnai – Naisiai – Jautmalkė – Vainagiai -Laisvučiai – Kurtuvėnai. Plačiau čia.

12 – 20 val. bulvare vyks Gatvės muzikos diena. Tikslus planas, kas ir kur koncertuos čia.

12 val. koncertas „Žemaitiški žaidimai“ prie Šiaulių turizmo ir informacijos centro.
Dalyvauja: Šiaulių pučiamųjų orkestras, Šiaulių I-osios muzikos mokyklos mokiniai, Kristina Valčiukienė (sopranas), Pijus Kondrotas (baritonas).

13 val. ekskursija „Skambantys Šiaulių grafičiai“.
Gidė  lauks  prie Šiaulių dailės galerijos, Vilniaus g. 245

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Vardan tos“. Plačiau čia.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ nuotaikinga komedija „Loto“.
Visi norime gyventi gražiai ir patogiai. Tiesa? Tačiau, kad ir kiek uždirbtume, kad ir kiek turėtume, kad ir kiek laimėtume ar gautume dovanų, iki pilnos laimės mums vis tiek visada trūksta… Bent šiek tiek. O kas, jei laimė slypi visai ne tame? Gal tikroji laimė – tai gebėjimas suvokti, teisingai įvertinti ir laiku pradėti branginti draugystę, pagarbą, sąžinės ramybę?

19.00 iki 24.00 val. duris atvers net 15 Šiaulių muziejų. Projektas „Europos muziejų naktis“ kvies nemokamai apžiūrėti ekspozicijas ir dalyvauti naktinėse veiklose, klausytis koncertų. Visa išsami programa čia.

19 val. ekskursija „1939 – ųjų Šiauliai: modernus pagundų miestas“.
Maršrutas: Tilžės, Vytauto, P. Višinskio, Vilniaus, Vasario 16-osios, Aušros alėjos gatvės.
Gidė Elvyra Rickevičiūtė lauks prie Šiaulių turizmo informacijos centro.

 

ŠEŠTADIENĮ ir SEKMADIENĮ vyks Europos motociklų kroso čempionatas.
Aleksandrijos trasoje varžysis greičiausi „Open“ klasės sportininkai iš visos Europos ir geriausi Šiaurės Europos zonos EMX65 ir EMX85 klasių motociklininkai. Pirmą dieną vyks treniruotės ir kvalifikaciniai važiavimai, sekmadienį – finalinės varžybos. Vaikams iki 14 metų pirkti bilietų nereikės.

 

SEKMADIENIS

10 val. Šiaulių arenoje vyks Uodo šeimos turgelis.

12 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Tegyvuoja Lambertas“.
Kas nutiktų jei visi ištarti žodžiai imtų pildytis, o sugalvoti norai taptų realybe? Būtent taip nutiko baronui Lambertui, senutėliui turtuoliui, ieškojusiam amžinojo gyvenimo recepto. Nugirdęs dykumos išminčiaus žodžius, kad „žmogus, kurio vardas minimas, išlieka gyvas “, Lambertas liepia savo pavaldiniams nuolat kartoti jo vardą: Lambertas, Lambertas, Lambertas… Ir iš tiesų, baronas atjaunėja – iš šimtamečio senuko pavirsta stipriu ir žaviu jaunuoliu. Plačiau čia.

17 val. koncertų salėje „Saulė“ Tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas-festivalis.
Šiemet konkurse dalyvauja 23 kolektyvai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos (per 100 atlikėjų). Konkurso dalyvių pasirodymus vertins tarptautinė žiuri, kurią sudaro ekspertai iš Lietuvos, Latvijos, Danijos, Ukrainos, Rusijos.
Renginys nemokamas.

Šaltinis: null