Savaitgalio renginių kalendorius – geriausių filmų peržiūros, pasaulinės žirgų varžybos ir O. Koršunovo teatro viešnagė

PENKTADIENIS

18 val. P. Višinskio viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyks nemokama filmo „Išgyventi vasarą“ peržiūra.

18 val. ekskursija „Senosios Šiaulių kapinės: čia visi lygūs“.
Ekskursijos metu susipažinsime su Senųjų Šiaulių  kapinių išskirtinumu – šeimyniniais rūsiais, specifiniais tam tikro laikotarpio antkapiniais paminklais, aplankysime ir pakalbėsime apie iškilius čia palaidotus žmones – blaivybės pradininką I.Štachą [anksčiau už Valančių], filosofą S.Šalkauskį, J.Miliauską-Miglovarą, karo lakūną J.Kumpį (pirmą Lietuvos lakūną, žuvusį mūšyje) ir kitus.

19 val. Šiaulių arenoje Katažinos koncertas.

VISĄ SAVAITGALĮ Fotografijos muziejuje bus rodomi Tarptautinio Kauno kino festivalio filmai. Programoje – garsiausi ir įdomiausi pastarųjų metų filmai, jau spėję sužavėti Berlinalės, Kanų bei Sundance kino festivalių žiūrovus. Visa programa čia.

ŠEŠTADIENIS

14 val. Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namuose (Energetikų g. 7) vyks šeštoji Šiaulių apskrities romansų atlikėjų šventė „Gyvenimo spalvos“. Plačiau čia.

16 val. stadione (Gardino g. 14) varžybos Baltic TOP League: Šiaulių “Baltrex-Šiauliai” – Šiaulių “Vairas-Kalvis-Jupoja”.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ komedija „Santuoka be įsipareigojimų”.
Situacija paprasta, tačiau ne prasta – vyras ir žmona „deda kortas ant stalo“ ir išpažįsta savąsias nuodėmes – nuodėmes, dėl kurių gailisi. Tačiau didžiausios aistros užverda dėl nuodėmių, kurių herojai nesigaili. Plačiau čia.

18.30 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Vasarvidžio nakties sapnas“.
Tai pašėlęs visą naktį ūžiantis vakarėlis, kuriame, apsvaigę nuo stebuklingų burtų ir gyvenimo geismo žmonės žaidžia beprotišką meilę, lengva širdimi kurstydami vienas kito aistras. Čia už nieką nereikia prisiimti atsakomybės, viskas vardan kaifo, vardan beprotiško šėlsmo ir užsimiršimo. Kai fikcija tampa stipresnė už realybę, įsimylėti galima bet ką, kad ir asilą. Plačiau čia.

SEKMADIENIS

16 val. Šiaulių arenoje Tarptautinės žirgų konkūrų varžybos I Pasaulio etapas „Šiaulių miesto mero taurė”. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių dramos teatre OKT / Vilniaus miesto teatro spektaklis „Terapijos“. Scenoje pirmą kartą visos kartu – talentingos ir pripažintos Lietuvos teatro aktorės – Nelė Savičenko, Rasa Samuolytė, Viktorija Kuodytė, Aldona Vilutytė, Oneida Kunsunga, Severina Špakovska, Vilma Raubaitė ir Gintarė Latvėnaitė. Skirtingų teatrinių mokyklų atstovės, režisuojamos Kirilo Glušajevo, pasakoja apie uždarą, moterų gyvenimą ligoninės koridoriuose, į kurį galima patekti ne kiekvienam, bet patekus – norisi ir verkti, ir juoktis iki ašarų. Plačiau čia.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ koncertuoja Rolandas Kazlas ir „Pakeleiviai“. Programa – Poetai ateina.

Nuotr. Momento