Savaitgalio renginių kalendorius – koncertuos L. Mikalauskas, M. Levickis, E. Chrebtovas, mažiesiems – Maša ir Lokys

PENKTADIENIS

17 val. koncertų salėje „Saulė“ vyks tradicinis 9-asis šeimų Kalėdinių dainų koncertas „Man labai patinka Kalėdos”, kuriame dalyvauja šeimos iš Šiaulių ir kitų Lietuvos miestų.

18 val. Kalėdinis Eugenijaus Chrebtovo koncertas Chaimo Frenkelio viloje. Koncerte skambės „Tyli naktis“, „Hallelujah“, „White Christmas“, „Ave Maria“ ir kiti puikiai pažįstami kūriniai.

18 val. ekskursija „ Nuo varpo garsų iki bohemos vakarų“. Šventinė ekskursija pakvies jus pasivaikščioti Dvaro – Varpo gatvėmis.
Dvi gretimos gatvės – Varpo ir Dvaro – turi tiek bendrumų, tiek ir skirtumų. Tai ne tik pastatai ir jas jungiantys skersgatviai ir kiemai, bet ir žmonės. Jei vienoje vietoje įsivaizduosime viską žadinantį varpo garsą, tai kitur jau girdėsime jo aidą ir stebėsimės kaip toli jis mus nunešė…
Gidas Saulius Stasiūnas lauks prie Turizmo informacijos centro.

20 val. Šiaulių arenoje Martyno Levickio koncertas „Cinema“. Pasirodyme skambės ryškiausi kūriniai iš mėgstamiausių atlikėjo filmų, tokių kaip „Krikštatėvis“, „Amelija iš Monmartro“, „Neįmanoma misija“ ir, žinoma, „Taip gimė žvaigždė“ šedevro „Shallow“ simfoninė versija bei kiti.

ŠEŠTADIENIS

13 val. Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namuose vyks šventinė popietė ir spektaklio „Mėnulio gėlė“ premjera. Renginio metu Šiaulių kultūros centro teatro studija „Gūžta“ pristatys pagal J. Vaičiūnaitės pjesę pastatytą, visai šeimai skirtą spektaklį, kuris ne tik suteiks gražių emocijų vaikams, bet ir trumpam nukels suaugusiuosius į svajonių kupiną vaikystės pasaulį. Po spektaklio vaikų lauks pramogos su Kalėdų Seneliu, vyks šokių kolektyvų šventiniai pasirodymai.

17 val. koncertų salėje „Saulė“ Vitalijos Katunskytės ir jos draugų koncertas.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Vardan tos“. Plačiau čia.

18 val. koncertų salėje „Polifonija“ koncertas „Pagaminta Lietuvoje“ su Liudu Mikalausku ir Vytautu Lukočiumi. Programoje lietuvių kompozitorių: J. Indros, V. Klovos, St. Šimkaus, A. Raudonikio, B. Gorbulskio, G. Kuprevičiaus, M. Noviko ir kt. harmonizuotas ir originalias dainas, arijas iš operų, miuziklų, populiariosios lietuvių estrados klasikos ir liaudies muzikos kūriniai, paskaninti intriguojančiomis istorijomis iš menininkų gyvenimo – BE UŽSIENIETIŠKŲ INGREDIENTŲ. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių šv. Ignaco Lojolos bažnyčioje koncertas „Christmas cantata“. Koncertuos jaunimo kamerinis choras „Atžalynas“, Vilniaus mokytojų choras ir Vilniaus mišrus choras „Musica dellʼarte“ atliks Steve Dobrogosz „Christmas cantata“.

19 val. Šiaulių arenoje Naujametinis „Laikykitės ten“ šou. Svečiuose fotografas, šokėjas instagramo žvaigždė Naglis Bierancas, aktorius Mindaugas Papinigis, ir aktorė Nijolė Narmontaitė! Muzikos sceną kaitins Vidas Bareikis, Giedrė, BIX ir Mood Sellers!

SEKMADIENIS

17 val. Šiaulių arenoje šou vaikams „Maša ir Lokys: kalėdinis krepšinis“. Pasirodymo metu vaikų mylimi herojai varžysis daug nuotykių žadančiose krepšinio varžybose bei išmoks vertingų pamokų – kaip reikia vertinti draugystę, pagelbėti artimui, o už gerą atsilyginti geru. Linksmo, spalvingo ir muzikalaus pasirodymo metu personažai ir vėl prabils populiariausių Lietuvos aktorių balsais, žiūrovus žavės įspūdingais kostiumais, o pasirodymuose dalyvaus ir pats Kalėdų senelis! Nepraleiskite progos pamatyti stebuklingą, netikėtą ir daug nuotykių žadančią istoriją!

17 val. koncertų salėje „Saulė“ komedija ,,Intrigantės” pagal Ramūno Cicėno pjesę ,,Trys nacionalinės draugės”, kurioje pasakojama apie tris aktores, kurios visą gyvenimą dalinasi viena grimerine, bei vaidina vienoje scenoje. Jos visada viena kitą palaiko, šventes švenčia kartu, bėdoje taip pat kartu, o aplinkiniai jas kartais pavadina ,,trimis muškietininkėmis”.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Bagadelnia“. Plačiau čia.