Savaitgalio renginių kalendorius – laikas skirtas regbiui

PENKTADIENIS

16 val. Šiaulių dailės galerijoje teminės parodos POTENCIJA 2 atidarymas.
Šioje parodoje teminę savo keramikos kūrinių kolekciją pristatys Vokietijoje gyvenanti žinoma keramikė Jūratė Neimantienė, savo fotografijų ciklus rodys menotyrininkas Virginijus Kinčinaitis. Parodoje dalyvauja ne tik menininkai bet ir kitų kūrybinių profesijų atstovai. Parodos kuratoriui Evaldui Mikalauskiui labai svarbu pabrėžti kiekviename iš mūsų slypinčią kūrybiškumo potenciją, išryškinti aristotelišką šios savokos universalumą.

16.30 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Mažojoje salėje vyks rašytojos Editos Puskunigytės debiutinio romano „Mergina po vidurnakčio“ sutiktuvės. Pokalbį su knygos autore moderuos literatūrologė dr. Dalia Jakaitė.
Renginio metu tekstus iš knygos skaitys Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorius Severinas Norgaila.

20 val. „Jonio pastogėje“ groja ansamblis JONIS.

 

ŠEŠTADIENĮ ir SEKMADIENĮ Šiaulių miesto stadione vyks Europos vyrų regbio 7 čempionatas. Čempionate dalyvauja 12 Europos komandų. Lietuvos vyrų regbio 7 rinktinę didžiąją dalį sudaro šiauliečiai. Čempionato metu bus sužaistos 34 varžybos. Nugalėtojai išeis į aukščiausiąjį divizioną. Laimėtojų komanda galės kovoti dėl patekimo į Olimpiadą. Šiauliuose tokios varžybos vyksta pirmą kartą.
Rungtynės šeštadienį:
11:50 val. Vengrija – Lietuva
14:35 val. Kroatija – Lietuva
17:20 val. Danija – Lietuva

 

ŠEŠTADIENIS

20 val. „Jonio pastogėje“ groja grupė CRAZY CROW ir A. ČIŽAUSKAITĖ.

 

SEKMADIENIS

14 val. „Jonio pastogėje“ nemokama popietė visai šeima su linksmaisiais „Mažųjų princų“ animaciniais personažais.

 

 

Nuotr. Violetos Ramanauskienės