Savaitgalio renginių kalendorius – Burbiškio tulpių žydėjimo šventė ir ekskursija po Pietinį

PENKTADIENIS

Medijų meno festivalio Enter‘17 renginiai.
12.00 val. SPACE_bar terasos erdvė: „Discotag“ ir „Dideli kompaktai“ plokštelių turgelis.
Live performance programa: eww, Clockwork Giuseppe, Patris, Number Eleven, Velių namai, Vėjopatis, Sraunus, Girių dvasios. „Verpsto“ erdvė: sintezatorių workshopas.
19.00 val.Verpsto fabriko erdvėje – šokio spektaklis „Somaholidays“. Kodėl šis spektaklis tokioje keistoje erdvėje? Nes šokis vyksta skambant elektroninei šokių muzikai, nes tai pabėgimas nuo realybės nenutrūkstamai šokant ir linksmai pasitinkant pasaulio pabaigą. Tai gyvenimo kaip amžino reivo manifestas. Būtinai aplankykite unikalią miesto erdvę pačiame centre ir pasigrožėkite į vakarėlio atmosferą integruotu šiuolaikinio šokio spektakliu.
Šokio idėją sukūrė Vilma Pitrinatė, dramaturgija ir kostiumai Rūtos Junevičiūtės. Šokį atliks Mantas Stabačinskas, Darius Algis Stankevičius, Vilma Pitrinaitė, muzika Arūno Perioko. Renginys nemokamas, įėjimas per space_barą (Vilniaus g. 126).

17.30 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Mažojoje salėje Irena Stražinskaitė-Glinskienė šiauliečiams pristatys savo knygą „Žaltiūm žemė“. Tarp kūrybos skaitymų ir pokalbių skambės Emilio Radvilavičiaus atliekamos dainos (gitara), renginį ves literatė Adelė Daukantaitė.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ „Domino“ teatro komedija „Pasiklydęs skambutis“.
Reklamos prodiuseris Haris ir jo žmona Roberta keliauja aplankyti savo draugų – ne itin sėkmingo rašytojo Polo ir jo senamadiškos žmonos Lauros. Laukia daug žadantis savaitgalis – gardi vakarienė, vynas ir pokalbiai iki paryčių.
Haris ir Roberta vėluoja. Regis, pasiklydo. Paskambinę draugams ir išsiaiškinę, kuria kryptimi važiuoti, jie pamiršta… o ne!… nuspausti pokalbio išjungimo mygtuką. O tuo metu Polas ir Laura susėda ant sofos ir… įsijungia garsiakalbį. Gal ir gėdinga klausytis svetimų pokalbių, bet be galo įdomu! Plačiau čia.

19 val. Šiaulių arenoje Šou baletas TODES su nauja programa „Įspūdingas sapnas”.

 

ŠEŠTADIENIS

12 val. ekskursija autobusu „Pietinia kronikas gyvai“.
Sugrįžimas į posovietinio gyvenimo virsmą, laukinį kapitalizmą, Pietinia spindesį ir skurdą. Kiečiausia VIP ekskursija pagal šiuolaikinės literatūros bestselerį, Rimanto Kmitos romaną „Pietinia kronikas“. Knyga, sukėlusi visuotinį ažiotažą ir 2017-aisiais pripažinta geriausia Metų knyga Lietuvoje!
Į Topinę ekskursiją važiuoja ir studentai, ir prezidentai. A kuo jūs blogesni? Po ekskursijos ekskliuzyvinis pasiūlymas – Rimanto Kmitos romanas „Pietinia kronikas“ su autoriaus autografu ir palinkėjimais.
Gidas Aivaras Rusevičius. Trukmė apie 2 val.

12 val. Šiaulių arenoje Respublikinių moksleivių folklorinių šokių varžytuvių „Patrepsynė 2019“ finalas. Renginys nemokamas. Plačiau čia.

14 val. koncertų salėje „Saulė“ XXI Saulės taurė 2019. Kultūrizmo ir fitneso čempionatas.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Revizorius“.
Lydimas teatrinių improvizacijų meistro Aido Giniočio, „Revizorius“ juoksis iš mūsų prigimtinio noro susikurti sau šiltą lizdelį kitų sąskaita ir visada būti kažkiek „lygesniais už kitus“. „Ko juokiatės? – Iš savęs juokiatės?“. Bet ar tikrai visada esame tikri, kas yra kas? Kas čia iš tiesų korumpuotas? Ar paprastas žmogus, ar valdininkas, o gal kažkas iš dar aukščiau? O gal didžiausių manipuliatorių ir „pilkųjų kardinolų“ mes net nežinome? Manipuliacijų, kyšių, „ranka ranką plauna“ sistemų apraizgytame pasaulyje atrodo nebeįmanoma išnarplioti korupcijos mazgo į tiesų ir aiškų siūlą, o tai jau visai nejuokinga mintis.

Šeštadienį ir sekmadienį Burbiškio dvare „Tulpių žydėjimo šventė“!
Programoje „Biplan“, Ingos Valinskienės, Džordanos Butkutės ir kitų atlikėjų koncertai.

SEKMADIENIS

10 ir 11.30 val. Šiaulių dramos teatre Interaktyvus judesio spektaklis 0-3 metų vaikams „Vandeninis nuotykis“. Tai interaktyvus judesio spektaklis patiems mažiausiems teatro lankytojams, siūlantis neužmirštamą pirmąjį teatrinį patyrimą. Spektaklio kūrėjai kūdikius kartu su tėveliais kviečia pasinerti į mėlynai baltą nuotykį, sukurtą vandens savybių bei formų inspiruotos muzikos ir judesio. Plačiau čia.

Šaltinis: null