Savaitgalio renginių kalendorius – „Queen simfonija ant ledo“, Kalėdinis spektaklis ir dirbtuvės vaikams

PENKTADIENIS

queen-ledas-2016-siauliai-530x788-vidine-118 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Vardan tos…“
Režisierius Aidas Giniotis daug neatvirauja, bet sako, kad spektaklis bus gerokai kitoks, netgi drastiškas, truputį liūdnas, truputį šmaikštus. Jis bus skirtas suaugusiems, t.y. tinkamas asmenims nuo 14 metų. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių kultūros centre „Domino“ teatro komedija „Primadonos“.
Du draugai – aktoriai Džekas ir Leo – jau senokai niekaip neužkariauja nei didžiųjų scenų, nei žiūrovų širdžių. Nusivylę tolstančia pripažintų aktorių iliuzija, bičiuliai nusprendžia imtis naujo plano. Netikėtai vaikinus pasiekia žinia, kad JAV gyvenanti pasiturinti dama nemenką palikimą ketina užrašyti seniai nematytiems sūnėnams iš Anglijos, jei tik jie spės atvykti su ja atsisveikinti… Plačiau čia.

19 val. Šiaulių arenoje „Queen simfonija ant ledo“.
Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko, besirengiantys penkioliktajam savo ledo šou „Liepsnojantis ledas“ gimtadieniui, šiemet žiūrovus nustebins netikėta gyvos muzikos ir šokių ant ledo sinteze. Pirmą kartą Lietuvoje ant ledo bus perkelta grupės „Queen“ legenda. Įspūdingą šou „Queen simfonija ant ledo“ kurs pasaulinio garso čiuožėjai, simfoninis orkestras „Vilniaus Sinfonietta“, diriguojamas Gintauto Venislovo, puikiai pažįstami dainininkai Erica Jennings, Rafailas Karpis, Paulius Bagdonavičius ir muzikantai Raimondas Dauginas, Gintaras Šulinskas, Ugnius Butkus bei Jonas Lengvinas.  Plačiau čia.

21 val. „Jonio pastogėje“ groja grupė „Crazy Crow“ ir A. Butnorius.

*******************************************************************

ŠEŠTADIENIS

12 val. Žiburio knygyne vyks kūrybinės dirbtuvės „Skaičių pasakų Kalėdos. Gaminame besmegenį“ ir knygos vaikams „Skaičių pasakos, arba Jei Mėnulis būtų nulis“ pristatymas Dalyvaus autorės L. Matiukaitė ir I.Kilienė. Dirbtuvės skirtos vaikams iki 8 m. Nemokamai.

BUVUSIŲ MOTERŲ REIKALAI. MANO GERIAUSIAS BERNVAKARIS16 ir 19 val. Šiaulių kultūros centre spektaklis „Buvusių moterų reikalai. Mano geriausias bernvakaris“.
Vyrai gali pūsti krūtines kiek tik nori, kad susitikę jie aptarinėja tik futbolą ir politiką, o vieninteliu apkalbų objektu gali būti nebent naujas žaisliukas kaimyno garaže. Kam dumti akis sau ir kitiems? Kalba jie apie moteris. Kalba daug ir ta kalba, reikia pripažinti, ne visuomet liejasi Šekspyro eilėmis. Plačiau čia.

17 val. Koncertų salėje „Saulė“ Vitalijos Katunskytės Kalėdinis koncertas.

21 val. „Jonio pastogėje“ koncertuoja grupė „Vairas“.

*******************************************************************

SEKMADIENIS

12 val. Šiaulių kultūros centre Kalėdinis spektaklis vaikams „Šventinė dovana“.
Dovanų būna visokių: didelių, mažų, skanių, gražių… Bet stebuklingos – pusantro metro dovanos, greičiausiai, nematėt niekados! Kas gi slepiasi joje? Kam ši dovana skirta? Pamatysite atėję į spektaklį, kuriame Jūsų akis džiugins spalvingi kalėdiniai personažai, ausis linksmins nuotaikingos melodijos, širdį užplūs šventinė nuotaika! Po spektaklio vyks susitikimas su Kalėdų seneliu.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Ledi Makbet iš Mcensko apskrities“.
1864 metais parašyta apysaka „Ledi Makbet iš Mcensko apskrities“ pasakoja sukrečiančią meilės istoriją: turtingame ūkyje nuobodžiaujanti jauna pirklio žmona Katerina Izmailova pamilsta lengvabūdį prievaizdą Sergejų. Ilgus metus giliai viduje gniaužusi savo jausmus, Katerina visa savo siela bei kūnu atsiduoda nuodėmingai meilei ir pražūtingai aistrai. Siekdama išsaugoti Sergejaus meilę, ji ryžtasi net žmogžudystėms…. Plačiau čia.

Šaltinis: null