Savaitgalio renginių kalendorius – rinktis spektaklį, koncertą ar ekskursiją?

PENKTADIENIS

18 val. Šiaulių meras kviečia į labdaros renginį koncertų salėje „Saulė“.
Surinktos lėšos bus pervestos Šiaulių vaikų dienos centrui „Gelbėkit vaikus“.

18.30 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje spektaklis „Skerdynių dievas“.
Tai šmaikšti, subtilaus humoro prisodrinta komedija, vaizduojanti gana buitišką ir daugeliui mūsų lengvai atpažįstamą situaciją. Vieną popietę susitinka dvi inteligentiškos poros aptarti tarp jų vaikų kilusias muštynes, kurių metu vienam berniukui buvo išmuštas dantis. Pradžioje mandagus ir civilizuotas bendravimas pamažu įgauna vis aštresnį toną. Įpusėjus susitikimui, kava pakeičiama romu ir tuomet iškyla po išoriniu porų blizgesiu ir padorumu slepiama neapykanta ir net agresija. Plačiau čia.

21.00 val. „Jonio pastogėje“ koncertuoja grupė „Bonus“.

 

ŠEŠTADIENIS

12 val. ekskursija „Saldūs Šiauliai“.
Kas yra saldu? Ar saldu tik cukrus ir viskas kas su juo susiję? O galbūt saldus gali būti ir kinas ar meilė? O galbūt ir pats gyvenimas? Tai gi, saldu yra ne vien tik kas valgoma. Šios ekskursijos metu, vaikščiodami miesto gatvėmis, mes kaip tik susipažinsime su visapusišku saldumu. Ekskursijos pabaigoje degustuosime „Valerijono“ vaistinės sveikuosius saldumynus.
Gidė Vida Butavičienė. Būtina išankstinė registracija el. paštu tic@siauliai.lt arba tel. (8 – 41) 523 110. Degustacijos kaina 4. Eur.
Ekskursijos pradžia nuo koncertų salės “Saulė”.

15 val. Chaimo Frenkelio viloje vyks Tomo Baranausko studijos „Garuozos mūšis. Šaltiniai ir interpretacijos“ pristatymas. Dalyvaus autorius – istorikas, Lietuvos edukologijos universiteto lektorius Tomas Baranauskas. Įėjimas nemokamas. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje premjera – spektaklis „Išrinktieji“.
Į kambarį prie prabangiai padengto stalo renkasi pavieniai žmonės, sukviesti į „Geriausio metų žmogaus“ apdovanojimus. Staiga nerūpestingų ir šmaikščių pokalbių srautą nutraukia pasigirdęs balsas, kuris praneša, kad tarp susirinkusiųjų yra žudikas ar žudikė. Situacija ima keistis labai netikėta linkme. Atmosfera kaista, humoras virsta rimtais kaltinimais, o nominantai – nevaldomais žiaurumo bacilos nešiotojais. Eksperimentas prasideda…
Plačiau čia.

21 val. „Jonio pastogėje“groja šeimininkai – ansamblis „Jonis“.

 

SEKMADIENIS

10.00 – 14.00 val. Šiaulių arenoje vyks Uodo šeimos turgelis.
Čia galite vieni iš kitų pirkti, parduoti, mainyti ar tiesiog bendrauti. Plačiau čia.

18 val. A. Sireikos krepšinio akademijoje  (buvusioje „Dubijos“ mokykloje, Ežero g. 11, Šiauliai) premjera – spektaklis „Dumblas“.
Spektaklis statomas pagal garsios iš Kubos kilusios amerikiečių autorės Maria Irene Fornes kompaktišką tragediją „Dumblas“ (1983). Paprasta, grubia kalba parašytoje pjesėje vaizduojama kakofoniškai destruktyvi neraštingų veikėjų Mae, Loido ir Henrio kasdienybė. Trijų kardinaliai skirtingų mąstymo trajektorijų konfliktas, jų negebėjimas sugyventi bei empatijos nebuvimas neišvengiamai baigiasi tragedija. Plačiau čia.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ komedija „Vyras po padų“.

 

—————————————————————-

KITI RENGINIAI

Vasario 1d. 18 val. Polifonijos salėje „Libertango“ – G.Gershvin ir A.Piazzolla kūriniai. Programą atliks solistas Jonas Sakalauskas ir akordeonistas Laimonas Salijus.

Vasario 14d. 18 val. Polifonijos salėje Meilės sonetai.
Meilės sonetų vakaras – šilta ir su meile paruošta programa, norintiems jaukiai praleisti vakarą su savo šeima ar mylimaisiais. Programoje išgirsime aktorės Nelė Savičenko skaitomas eiles, kurioms pritars džiazo virtuozo Petro Vyšniausko ir perkusininko Arkadijaus Gotesmano atliekama muzika.

 

*************************************************
Sausio 26 dieną 19 val. Šiaulių arenos Mažojoje salėje pirmą kartą Šiauliuose – talentingasis atlikėjas, neeilinio balso savininkas, 2009 metų Eurovizijos finalistas Sasha Song – Dima Šavrovas!
Gyvo garso koncertas: gražiausi romansai ir dainos iš rusiškų kino filmų. Plačiau čia.

 

 

*************************************************

Vasario 10 dieną 19 val. Šiaulių arenoje nuostabus koncertas „SINATROS ISTORIJOS“ SU „TRIMITO“ ORKESTRU. Plačiau čia.

 

 

Viršelio nuotr. Gintaras Stanelis