Savaitgalio renginių kalendorius – žygis į Aleksandriją ir komedija „Striptizo ereliai“

PENKTADIENIS

18 val. kamerinėje „Polifonijos“ salėje  „Varava“ G. Gascevičiaus albumo pristatymas.
Unikalaus muzikinio projekto autorius, būgnų, perkusijos virtuozas Gintautas Gascevičius per jau beveik 40 metų siekiančią muzikinę karjerą, daugeliui žinomas kaip legendinės grupės Bix narys. Šiandien Gintautas yra daugelio muzikinių projektų dalyvis, spektaklių ir garso takelių autorius, kuriantis be standartų ir nuolat stebinantis klausytojus netikėtomis mušamųjų, vokalo, vaizdinių konceptualizacijomis. Plačiau čia.

19 val. Šiaulių arenoje Raudonų muzikinių vakarų 5-erių metų gimtadienis. Gimtadienio programoje išvysite: Vytautą Šiškauską, Romą Dambrauską, Artūrą Orlauską, Laurą Remeikienę ir studiją, Nedą ir Olegą , Ditkovskį ir Juozą Erlicką su grupe! Renginio vedejas – Arūnas Valinskas.

 

ŠEŠTADIENIS

12 val. žygis į Aleksandriją.
Keliausime Talkšos–Salduvės parko pakraščiais, palaukėmis, atokiomis gatvelėmis ir karjerais iki Aleksandrijos.
Tai ne Egipto miestas – tai Šiaulių priemiestis, kurio krikštatėvis grafas Nikolajus Zubovas. Kaip tos Šiaulių upės,  sunyko takai, kuriais vaikščiojo čia dirbę, gyvenę ir kūrę garsūs žmonės. Jų vardai nugulė gatvių ir kalvų pavadinimuose. Aplankysime tas vietas ir  atsiminsime laikus, kai Aleksandrijos kalvos pušynais žaliavo, rūko plytinės dūmai, vyko Didžiosios gegužinės ir dvaras pilnas gyvybės buvo. Dabar – tai užmirštas Dievo, valdžios ir žmonių kampelis, liko išdidūs dvariški medžiai, vaiduokliški pastatai ir kalvelė, priglaudusi paskutinius dvaro šeimininkus. Plytinės gatve, it plyta į galvą gavę, eisime į civilizuotą miestą Šiaulius.
Pradžia ir laikas nuo Katinų muziejaus. Atstumas apie 9,5km. Trukmė 3,5-4 val.

16.45 val. Šiaulių arenoje LKL čempionato rungtynės Šiaulių „Šiauliai“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“.

 

SEKMADIENIS

14 val.  P. Višinskio viešojoje bibliotekoje Šiaulių miesto Vydūno ir Ajurvedos klubas organizuoja paskaitą „Kraujotaką stimuliuojanti masažavimo sistema“. Renginys vyks Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Mažojoje salėje.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ komedija „Striptizo ereliai“.
Pasaulinę šlovę praėjusio amžiaus 9 dešimtmečio pabaigoje pelniusi N. Zelandijos dramaturgų komedija „Ladies Night” Lietuvoje pristatyta „Striptizo erelių” pavadinimu. Nuo pat premjeros 2008 m. spalio 1-ąją profesionalaus komedijos teatro „Domino” scenoje, šį spektaklį lydėjo emocingos žiūrovų reakcijos, gausūs atsiliepimai ir rekomendacijos. Tačiau šiuo atžvilgiu Lietuvos auditorija niekuo nesiskyrė nuo kitų šalių. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Mindaugas“.
Tai drąsus ir netikėtas žvilgsnis į lietuvių dramaturgijos ir teatro klasika tapusį Justino Marcinkevičiaus kūrinį. Jauna, ambicinga ir perspektyvi teatro kūrėjų komanda iš Vokietijos į žinomą istorinę poemą žvelgia nevaržoma išankstinių nuostatų ir stereotipų. Plačiau čia.

************************************

VĖLIAU

Kovo 17 d. į Šiaulius atvyksta Lietuvos nacionalinio dramos teatro spektaklis ATŽALYNAS, sukurtas pagal Kazio Binkio pjesę. Spektaklis kviečia atsigręžti į paprastą žmogiškumą, jauno žmogaus sąžiningumą ir permąstyti išankstines nuostatas.
Naują režisūrinę versiją kartu su įvairių kartų aktoriais Lietuvos nacionaliniame dramos teatre kuria garsus Lietuvos režisierius, 2004 m. Nacionalinės premijos laureatas Jonas Vaitkus.
Bilietus į šį spektaklį gali įsigyti čia: https://goo.gl/9VzM17

Šaltinis: null