Šiaulių valstybinėje kolegijoje – „Moliūginių“ šventė

Šiaulių valstybinė kolegija kasmet spalio mėnesio paskutinėmis dienomis nusidažo įvairiomis spalvomis. Tai padaryti padeda jau tradicija Šiaulių valstybinėje kolegijoje tapusi „Moliūginių “ šventė. Tai lyg lietuviška populiariojo Helovino versija kolegijoje.

Kiekvienais metais šventė turi vis kitokį stilių ir temą. Šiais metais Šiaulių valstybinė kolegija nusidažė kariškomis kamufliažinėmis spalvomis , o šventės organizatoriai pakvietė kolegijos bendruomenę į karo lauko ligoninę pavadinimu „Moliūgų fronte nieko gyvo“.

Šaltas, tamsus spalio 27 d. rytas Šiaulių valstybinėje kolegijoje prasidėjo visiškai neįprastai. Vos tik pravėrus kolegijos duris pasigirsdavo siaubingi karo šūviai, bei karo lauko ligoninės pacientų dejonės. Šiaulių valstybinės kolegijos Verslo ir technologijų fakultetas virto tikra karo lauko ligonine, kurioje buvo eksponuojami šiurpiausi kare sužaloti moliūgai. Seselės bei gydytojai visą rytą rūpinosi studentų sveikata mokydami juos tvarstyti žaizdas, bei ragino gerti vitaminus, teigdami, kad tai padės išvengti apsilankymo karo ligoninės palatoje. Taip pat šventės metu jos dalyviai buvo kviečiami balsuoti ir rinkti patį „Kariškiausią moliūgą“. Laimėję studentai buvo apdovanoti „Kariškais daviniais“.

Organizatoriai džiaugėsi pavykusiu renginiu ir tikėjosi, kad „Moliūginių“ dvasia neišblės ir stebins kolegijos bendruomenę dar ne vienerius metus.

Deimantė Gazbeinaitė, Šiaulių valstybinės kolegijos studentė