Šventinį savaitgalį Šiauliuose – tarptautinis krepšinio turnyras

Šiaulių „Šiaulių“ klubas artėjantį krepšinio sezoną kviečia pasitikti tarptautiniame turnyre „Šiauliams – 780“.

Rugsėjo 10-11 d. ant Šiaulių arenos parketo varžysis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vicečempionas Klaipėdos „Neptūnas“, trijų pastarųjų Baltijos krepšinio lygos (BBL) nugalėtojai „Šiauliai“, Estijos čempionai Talino „Kalev“ ir lietuvių Deniso Krestinino bei Tauro Jogėlos atstovaujama Rygos „Barons“ ekipa.

Pirmajame pusfinalyje šeštadienį nuo 16 val. jėgas pusfinalyje išmėgins „Neptūnas“ ir „Barons“, antrajame pusfinalyje dėl bilieto į finalą grumsis turnyro šeimininkai „Šiauliai“ ir Talino „Kalev“ krepšininkai (mačo pradžia 18 val).

Sekmadienį kova dėl trečiosios vietos numatoma 14 val., finalas – 16.30 val.

Tai bus bene pirmoji proga Šiaulių arenoje ir prie ekranų susirinkusiems žiūrovams išvysti 2016-2017 m. sezono „Neptūno“ ir „Šiaulių“ sudėtis ant parketo.

LKL vicečempionai išlaikė komandos branduolį sudariusius Mindaugą Girdžiūną, Martyną Mažeiką, Arvydą Šikšnių, Arną Butkevičių, Vytautą Šarakauską, Jerai Grantą, į Lietuvą grįžo ilgametis Kauno „Žalgirio“ puolėjas Tadas Klimavčius, o Danielio Ewingo netektį sėkmingai turėtų kompensuoti trenerio Dainiaus Adomaičio itin vertinamas NBA duonos ragavęs gynėjas Larry Drew.

„Šiaulius“ artėjantį sezoną į pergales ves naujuoju komandos treneriu tapęs ilgametis komandos žaidėjas Vaidas Pauliukėnas. Turnyro metu krepšinio gerbėjai turės puikią progą pamatyti, kaip atrodo praėjusį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) spindėję Donatas Sabeckis, Tomas Lekūnas, Rytis Pipiras ir „Šiaulių“ klubą papildę NCAA talentai.

Verta paminėti, kad praėjusio LKL sezono ketvirtfinalio serija tarp „Neptūno“ ir „Šiaulių“ pasižymėjo itin emocingomis akimirkomis ir įnirtinga kova dėl pergalės iki paskutinių sekundžių.

Visas turnyro „Šiauliams – 780“ rungtynes transliuos internetinė Sportotv.lt televizija.

Turnyro tvarkaraštis

Rugsėjo 10 d. Šeštadienis

16 val. Klaipėdos „Neptūnas“ – Rygos „Barons“

18 val. Šiaulių „Šiauliai“ – Talino „Kalev“

Rugsėjo 11 d. Sekmadienis

14 val. Kova dėl trečiosios vietos

16:30 val. Finalas

Nuotr. Gintaras Šiuparys