Vinco Kudirkos penktokai mokėsi Saugaus eismo klasėje

Antradienį Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazijos 5a klasės mokiniai iš savo įprastos mokyklos persikėlė į Saugaus eismo klasę, veikiančią Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate.
Čia mokinius pasitiko policijos pareigūnė Kristina Strelcovienė, kuri supažindino mokinius su pagrindiniais Kelių eismo taisyklių reikalavimais, pademonstravo eismo saugumo užtikrinimo priemones, priminė, kaip reikia saugiai pereiti gatvę mieste ir užmiestyje, kaip elgtis autobuse ekskursijų metu, kaip dėvėti atšvaitą.

Vaikai noriai atsakinėjo į pareigūnės klausimus, o už teisingus atsakymus kiekvienas gavo dovanų po atšvaitą: ant mergaičių kuprinių švies braškės, ant berniukų – futbolo kamuoliukai.

Vėliau mokiniai pasirašė, kad laikysis Kelių eismo taisyklių, bus atsakingai elgsis eidami ir važiuodami dviračiu. O kol vieni pasirašinėjo, kiti apipylė klausimais pareigūnę.
Vaikams rūpėjo ir kodėl ji tapo policininke, kur mokėsi, kiek metų dirba, ar moka šaudyti. Tad gailime sakyti, jog penktokai ne tik prisiminė Kelių eismo taisykles, bet ir truputį susipažino su policininko profesija.

Rita Samoškienė

Šaltinis: null