Savaitgalio renginių kalendorius – Knygų mugė, Žvagulių koncertas, ekskursija po mistinius Šiaulius

PENKTADIENIS

16.30 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoji biblioteka kviečia visus į protmūšį „Istorija kitaip: ko nežinai apie moteris?“.

18 val. „Laiptų galerijoje” pristatoma jungtinė Latvijos dailininkų paroda „Laiko galios”.
Parodos autoriai – Liepojos universiteto dailės pedagogai. Svečiai – dailininkai iš Rygos ir Jelgavos.
Dalyvauja Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis”.

18 val. I. Starošaitės ir Ž. Žvagulio koncertas „Visko per mažai“ koncertų salėje „Saulė“.
Charizmatiškasis Žilvinas ir energingoji Irena kviečia Jus į gyvo garso, išskirtinį, jubiliejinį koncertą, kuriame nuskambės geriausios visų laikų dueto dainos ir negirdėtos šeimos istorijos. Plačiau čia.

18 val. ekskursija „Mistiškieji Šiauliai“.
Įdomu? Puiku! Juk smalsumas yra pažinimo variklis. Vadinasi, Jūs esate neabejingi paslaptims. Ir kas gi, jei ne paslaptys, labiau kutena mūsų smalsumą? Egzistuoja nepažintos ir pažintos paslaptys. Nepažintas paslaptis sunku atskleisti, o pažintas paslaptis sunku neatskleisti. Nors Šiaulių pėsčiųjų bulvaras šiandien yra atviras visiems, tačiau jo atmintyje – ne viena nutylėta istorija. Plačiau čia.

 

ŠEŠTADIENIS

Nuo 11 val. Povilo Višinskio viešojoke bibliotekoje Knygų mugė.
Mugėje sutiksite nacionalinių ir regiono leidėjų, kultūriniuose renginiuose susipažinsite su žinomais rašytojais, profesionaliais menininkais ir atlikėjais, turėsite galimybę su jais pabendrauti akis į akį, įsigyti jų darbų ir gauti autografą. Sudalyvausite jaunimo diskusijoje aktualiomis šių dienų temomis, taip pat Jūsų lauks daugybė edukacinių užsiėmimų, kuriuose galėsite išbandyti savo žinias ir kūrybingumą. Plačiau ir programa čia.

16 val. koncertų salėje „Saulė“ Sigito Vaičiulionio kūrybinės veiklos penkiasdešimtmečio koncertas „Myliu tave“. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Mindaugas“. Tai drąsus ir netikėtas žvilgsnis į lietuvių dramaturgijos ir teatro klasika tapusį Justino Marcinkevičiaus kūrinį. Jauna, ambicinga ir perspektyvi teatro kūrėjų komanda iš Vokietijos į žinomą istorinę poemą žvelgia nevaržoma išankstinių nuostatų ir stereotipų. Plačiau čia.
19 val. Šiaulių arenoje šokio spektaklis „Graikas Zorba“.
Legendinio Mikio Teodorakio baletą „Graikas Zorba“ Šiauliuose pristato pasaulinio garso choreografas ir kūrinio libreto autorius Lorca Massine. Plačiau čia.

 

SEKMADIENIS

12 val. Šiaulių dramos teatre spektkalis vaikams „Ežiukas rūke“. Plačiau čia.

18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Už durų“.
pektaklyje du skirtingų kartų žmonės bendrauja per neatsidarančias duris. Pjesės siužetą sudaro savo durų niekada neatidarančio Senio ir laiptinėje apsigyvenančios jo sūnaus mylimosios Emės dialogas. Pamažu besivystantis vienas kitam svetimų žmonių suartėjimas tarsi žada laimingą finalą, bet, kaip dažnai atsitinka, durys atsidaro per vėlai… Plačiau čia.

——————————————

Vėliau

Išskirtinio skambesio projektas, netikėtais muzikiniais sprendimais ir skambesiu sužavėjęs daugelį klausytojų visoje Lietuvoje ir surengęs jau daugiau nei 20 gyvo garso koncertų, vėl žada nustebinti kruopščiai atrinkta ir naujai aranžuota gražiausia pasauline šv. Kalėdų muzika bei autorinėmis atlikėjo R. Difarto dainomis! Jaukus ir šiltas koncertas Šiauliuose gruodžio 7 d. (penktadienį) 18 val. koncertų salėje „Saulė“. Plačiau čia.

 

Gruodžio 29 d. koncertų salėje „Saulė“ šventiniame koncerte „Miuziklų žvaigždės“ skambės patys gražiausi kūriniai iš populiariausių Lietuvos ir užsienio miuziklų.
Atlikėjai Monika Linkytė, Jurga Šeduikytė, Jokūbas Bareikis, Deividas Norvilas-Deivis ir Rafailas Karpis kartu su gyvo garso grupe pakvies klausytojus į muzikinę kelionę po įvairias šalis. Plačiau čia.

 

REKLAMA

Gal jau laikas galvoti apie dovanasKalėdoms?
Turime idėją, kaip pradžiuginti tuos, kurie gyvena toli nuo gimtinės arba yra tikri savo krašto patriotai!

Nuostabios, išskirtinės apyrankės skirtos tiems, kurie MYLI  Šiaulius!

Medalionas žalvarinis arba sidabrinis, juvelyro rankų darbas. Kaina nuo 35 eurų.

Įsigyti galite pas KeliautojuMedalionas (Facebook)

Būtinai pasinaudokite specialia nuolaida: Šaulys 10%.